Çağrı Merkezi

0531 583 0095

Çağrı Merkezi
Fiyat Teklifi Alın

Hakkımızda

2001 yılında İSTANBUL , Kartal Zeytinlik Caddesi’nde başlayan ticari faaliyetlerimiz; bizim gayretimiz, müşterilerimizin de desteği ile her geçen gün gelişmeye ve ilerlemeye devam etmektedir.

Pvc aksesuarları, Otomatik Kepenk gibi malzemelerin satış ve montajı yanında 2003 yılından itibaren cam balkon imalat ve montaj işlemlerini de yürütmeye başladık.

Aksan, Cam balkon konusundaki araştırma ve detay çözümleri ile estetik, ekonomik, kalıcı ve beğenilen üretimler gerçekleştirmektedir. Sektörümüzdeki gelişmeler yakından takip edilmekte, gelişen teknoloji ve teknikler imalata yansıtılmakta, yapılan her işte en üst kalite ve müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

Aksan, yaptığı çalışmalar ile kalite, sağlamlık ve teknoloji olarak yüksek standartta cam balkonlar üretmektedir. Kullandığı ana malzemeleri satın alırken, TSE Belgesi veya uluslararası standartlara uygunluk aramakta, doğrudan fabrikalardan ürün almaktadır. Şu anda Zeytinlik Caddesi’ndeki mağazamız ve imalathanemizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Özellikle Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla, Gebze, Kadıköy ve Üsküdar gibi seçkin ve sürekli gelişmekte olan semtlerde yapmış olduğumuz katlanırcam balkon ve cam balkonlar müşterilerimizin beğenisini ve takdirini kazanmakta ve yapılan her iş, tavsiye yoluyla yeni müşterimize referans olmaktadır.

İnanıyoruz ki; ürünlerimiz, hizmetimiz, danışmanlığımızla, doğru seçim yapabilmeniz için size yardımcı olacak ve beklentilerinizin tam karşılığını verebilecek tek kuruluş AKSAN CAM BALKON’dur.

Aklınıza takılan her konuda bize yazabilirsiniz.